0  |  0

راه‌اندازی دفتر پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

راه‌اندازی دفتر پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

‌با انعقاد تفاهم نامه میان دانشگاه پیام نور استان قم و پارک علم و فناوری استان قم، دفتر پارک و فناوری در این دانشگاه راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، محمدعلی قره ریاست دانشگاه پیام نور در جلسه انعقاد تفاهم نامه میان پارک و فناوری و دانشگاه پیام نور قم، با ابراز خرسندی از تعامل میان این دو نهاد علمی گفت: موفقیت در سایه تلاش و پشتکار تحقق می‌یابد و در جهت کسب موفقیت باید مسیر را هموار ساخت.

همچنین حمیدرضا شوشتری مدیر مراکز رشد پارک و فناوری استان قم با تشریح این انعقادنامه به خبرنگار ایسنا گفت: در قالب این تفاهم نامه باید یک سری همکاری‎های مشترک میان دانشگاه پیام نور و پارک علم و فناوری شکل بگیرد تا در تولید علم و فناوری در حمایت از ایده‎ها از علم و فناوری ثروت تولید کرد. وی عنوان کرد: ما از طریق تفاهم نامه‎ها ارتباط تنگاتنگی میان دانشگاه‎ها و صنایع ایجاد می‌کنیم تا در حمایت از تجاری‎سازی طرح‎های فناوری بتوان ایده‎های دانشجویان و اعضای هیات علمی را به ثروت بدل سازیم در این خصوص مراکز رشد از این ایده‎ها حمایت می‌کند تا خط تولید و صنعتی راه‎اندازی شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com