0  |  0

راه‌اندازی دفتر پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

راه‌اندازی دفتر پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

‌با انعقاد تفاهم نامه میان دانشگاه پیام نور استان قم و پارک علم و فناوری استان قم، دفتر پارک و فناوری در این دانشگاه راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، محمدعلی قره ریاست دانشگاه پیام نور در جلسه انعقاد تفاهم نامه میان پارک و فناوری و دانشگاه پیام نور قم، با ابراز خرسندی از تعامل میان این دو نهاد علمی گفت: موفقیت در سایه تلاش و پشتکار تحقق می‌یابد و در جهت کسب موفقیت باید مسیر را هموار ساخت.

همچنین حمیدرضا شوشتری مدیر مراکز رشد پارک و فناوری استان قم با تشریح این انعقادنامه به خبرنگار ایسنا گفت: در قالب این تفاهم نامه باید یک سری همکاری‎های مشترک میان دانشگاه پیام نور و پارک علم و فناوری شکل بگیرد تا در تولید علم و فناوری در حمایت از ایده‎ها از علم و فناوری ثروت تولید کرد. وی عنوان کرد: ما از طریق تفاهم نامه‎ها ارتباط تنگاتنگی میان دانشگاه‎ها و صنایع ایجاد می‌کنیم تا در حمایت از تجاری‎سازی طرح‎های فناوری بتوان ایده‎های دانشجویان و اعضای هیات علمی را به ثروت بدل سازیم در این خصوص مراکز رشد از این ایده‎ها حمایت می‌کند تا خط تولید و صنعتی راه‎اندازی شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی: