0  |  0

نخستین اردوی کارآفرینی قم برگزار می‌شود

نخستین اردوی کارآفرینی قم برگزار می‌شود

نخستین اردوی کارآفرینی قم، 28 تا 30 بهمن‌ماه امسال به همت پارک علم و فناوری استان قم در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار می‌شود.

 این رویداد با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی، بنیاد نخبگان استان قم، پارک علم و فناوری استان قم، وزارت کشور، استانداری قم، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قم، پردیس فارابی دانشگاه تهران، انجمن علمی نخبگان دانشگاه صنعتی قم، دانشگاه قم، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی و کاربردی برگزار می‌شود.جوایز اردوی کارآفرینی استان قم به ترتیب 45 میلیون تومان تسهیلات به تیم اول به اضافه یک سال دفتر کار رایگان با امکانات اداری، 40 میلیون تومان تسهیلات به تیم دوم به اضافه 9 ماه دفتر کار رایگان با امکانات اداری و 35 میلیون تومان تسهیلات به تیم سوم به اضافه 6 ماه دفتر کار رایگان با امکانات اداری است. این جوایز توسط ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی تامین شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی: