2  |  1

تمدید مهلت ثبت نام کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا

تمدید مهلت ثبت نام کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا

ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر تحمیل خسارت به حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در پی تعطیلی فعالیت‌ها در ایام کرونایی، گفت: وزارتخانه پیگیر برآورد میزان خسارت‌ها به این حوزه است تا بتواند بر حسب امکانات و توانایی، بخشی از ضرر و زیان‌ها را جبران کند.
او افزود: تمام فعالیت‌های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور از اسفند ماه و طی سه اطلاعیه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مرور تعطیل شدند و در حال حاضر نیز این تعطیلی‌ها کم و بیش ادامه دارد.
شریفی اضافه کرد: مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات متقاضیان کسب و کار‌های آسیب دیده در بحران کرونا در روز‌های دوشنبه و سه شنبه (۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ۹۹) برای هر سه رسته فرهنگی، هنری و محتوایی و رسانه‌های دیجیتال تمدید شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی https://corona.samandehi.ir/homepage.aspx/ نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
او ادامه داد: مهلت ثبت نام تا ۲۱ اردیبهشت ماه جاری اعلام شده بود که بنا به درخواست فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای، دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این فرصت را تمدید نموده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com