0  |  0

راه‌اندازی صندوق پژوهش و نوآوری در کردستان

راه‌اندازی صندوق پژوهش و نوآوری در کردستان

رئیس پارک علم و‌ فناوری استان کردستان از راه‌اندازی صندوق پژوهش و نوآوری در این استان خبر داد. خالد سعیدی در نشستی در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: حمایت از کسانی که ایده‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف دارند، رسالت اصلی پارک علم و فناوری است. وی با اشاره به اینکه امروزه پارک علم و فناوری در کشور از جایگاه مطلوبی برخوردار است، افزود: در پارک علم و فناوری استان، دو مرکز رشد و دو کانون شکوفایی و خلاقیت با همکاری آموزش و پرورش استان فعال است.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی دولت، عنوان کرد: امروزه باید همگی برای تامین منابع مالی تلاش کنیم و در همین راستا پارک فناوری، صندوق حامیان فناوری را راه اندازی کرده است. سعیدی به اقدامات این حوزه در باب اشتغال اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار ایجاد صنایع مادر باید صنایع کوچک هم راه اندازی شوند چون این دو مقوله لازم و ملزوم همدیگر هستند. وی در پایان با اشاره به راه اندازی صندوق پژوهش نوآوری در استان، یادآور شد: این حوزه برنامه‌ها و استراتژی خود را در زمان‌های یک ساله و 5 سال تنظیم کرده است و امیدواریم با برنامه‌هایی که پیش بینی کرده‌ایم بتوانیم نوآوری و خلاقیت را میان مردم افزایش دهیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com