0  |  0

رویداد نوآفرین 2 با موضوع «صادرات را از کجا شروع کنیم؟» برگزار می شود

رویداد نوآفرین 2 با موضوع «صادرات را از کجا شروع کنیم؟» برگزار می شود

به منظور افزایش آگاهی مستعدان‌برتر و توانمندتر شدن آنان در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار، رویداد مجازی «صادرات را از کجا شروع کنیم؟» در قالب رویداد نوآفرین 2، به همت بنیاد نخبگان استان فارس برگزار می‌شود.
اکوسیستم صادرات، توضیح مختصری از اهمیت صادرات با ذکر تجربیات عینی، معرفی پویش ملی صادرات، حمایت‌های موجود دولتی، نحوه انجام ارزیابی صادراتی و استفاده از حمایت‌ها، معرفی دفاتر خارج از کشور معاونت علمی (کارگزاران و شرکت های مدیریت صادرات)، از مهمترین سرفصل‌های این رویداد است.
رویداد مجازی «صادرات را از کجا شروع کنیم؟» دوشنبه؛ 29 اردیبهشت ساعت 17:30 برگزار خواهد شد.
علاقه‌‎مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این رویداد به سامانه بنیاد نخبگان فارس مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com