0  |  3

در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود: جشنواره ملی ایده شو

در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود: جشنواره ملی ایده شو

دکتر اصغر واعظی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی گفت: در راستای شناسایی، توانمند سازی و تجاری سازی ایده های برگزیده ملی و تقدیر از دستاوردها و فعالیت‌های کارآفرینانه دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور، دومین جشنواره نوآوری و فناوری ملی با عنوان ایده شو بهشتی توسط اداره انجمن های علمی دانشجویی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود. این جشنواره خاستگاه و رهیافت سنجیده برای ارزش گذاری و اهمیت بخشیدن به تلاش دانشجویان، در راستای تحقق اهداف دانشگاه کارآفرین می‌باشد.
همچین واعظی افزود: جشنواره ملی ایده شو بهشتی به صورت نمایشگاه مجازي ایده و ارائه مجازی افراد یا تیم های شرکت کننده برگزارمی‌شود و همزمان با جشنواره ایده شو بهشتی کارگاه های آموزشی در راستای توانمندی افراد یا تیم های شرکت کننده و با محوریت کارآفرینی و انتقال تجربه فناوری و براساس نیازسنجی و بنا به اقتضائات خاص دانشگاه ها برای دانشجویان سراسر کشور بصورت آنلاین و مجازی برپا خواهد شد. همچنین از کلیه گروه های علمی دانشجویی نیز جهت شرکت در جشنواره ایده شو بهشتی دعوت به عمل می آید.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی تصریح کرد: جشنواره ایده شو با چهار محور اشتغال و جهش تولید، پیشگیری و درمان، محیط زیست و انرژی و دانشگاه و فضای مجازی برپا گردید که اخرین مهلت ارسال ایده به این جشنواره 7 تیرماه 1399 می باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com