0  |  0

رفع موانع کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها

رفع موانع کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها

«رفع موانع کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها» عنوانی برنامه‌ای است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال جهش تولید به دنبال تحقق آن است. اتفاقی که تاثیر مستقیمی در توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری دارد.
اسماعیل قادری‌فر رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به این برنامه ، می‌گوید: اگر بتوانیم موانع موجود سر راه فعالیت زیست‌بوم فناوری و نوآوری را مرتفع کنیم قطعا به توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری خواهیم رسید. اتفاقی که ثمرات خوبی برای اقتصاد کشور دارد.
به گفته وی، یکی از کاربردهای این کسب‌وکارها، تامین نیازهای داخلی کشور است. باید تلاش کنیم با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها چالش‌های مهم کشور را مرتفع کنیم.
ایجاد شبکه ارتباطی میان دانش‌بنیان‌ها یکی از این راه‌کارهای زودبازده است که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان یک راهبرد مدنظر است. ارتباط هدفمند و قاعده‌مند میان بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ هم می تواند راه‌کار خوبی در این زمینه باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com