0  |  0

ثبت نام سومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا

ثبت نام سومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا

اولین جلسه مجازی استانداری و نهادهای علمی و فناورانه استان لرستان با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش‌آفرینی استارت‌آپ‌ها در بحران کرونا به همت بنیاد نخبگان لرستان تشکیل شد.
در این نشست، قاسم ولی‌زاده؛ معاون توسعه منابع و نیروی انسانی استانداری لرستان گفت: رویداد استارت‌آپی ایدوکا موجب جمع‌آوری ایده‌ها و جهش تولید در استان می‌شود.
وی افزود: علی‌رغم کاستی‌هایی که در اجرای غیرحضوری وجود دارد استارت‌آپ ویکند، راهی مناسب برای تعامل ایده‌پردازان است که البته برگزاری هر چه بهتر آن نیازمند همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط در زمینه‌های مختلف اعطای مجوزها و ایجاد زیرساخت‌های لازم است.
در ادامه، حمزه امیری؛ رییس بنیاد نخبگان لرستان نیز گفت: سومین رویداد استارتاپی ایدوکا با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش‌آفرینی استارت‌آپ‌ها در بحران کرونا، توسط بنیاد نخبگان استان و با حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در هفته‌های آتی به صورت ملی و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: ثبت‌نام سومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا بر روی سایت idokastartup.ir انجام می‌پذیرد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به همین سایت، ایده‌های خود را ثبت کنند.
امیری خاطرنشان کرد: سومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا در حوزه‌های سلامت آنلاین، آموزش آنلاین، تولید محتوای آنلاین، تجارت آنلاین، سرگرمی و توریسم آنلاین، حمل‌ونقل آنلاین، ورزش آنلاین، فروشگاه‌های آنلاین، نوآوری اجتماعی، تصویرسازی و انیمیشن برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، در این نشست رؤسای دانشگاه‌ها و نهادهای فناورانه استان بر تقویت همکاری برای برگزاری این رویداد تأکید کردند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com