1  |  0

انعقاد تفاهم نامه افتتاح پارک فناوری اقتصاد دیجیتال

انعقاد تفاهم نامه افتتاح پارک فناوری اقتصاد دیجیتال

امروز تفاهمنامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال بین محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری در پارک فناوری پردیس منعقد شد.
این پارک اقتصاد دیجیتال با همکاری وزارت ارتباطات و معاونت علمی در مساحت 30 هکتار برای پذیرش شرکتهای فعال در عرصه دیجیتال راه اندازی خواهد شد.
معافیت از مالیات به مدت ۲۰سال برای شرکتها و استارت‌آپهای حاضر در پارک، معافیت از پرداخت حقوق کارکنان، عضویت در بسته های تشویقی سازمان فناوری اطلاعات ایران از مزایای استقرار در این پارک محسوب می شود.
بهره‌مندی از معافیت هر گونه عوارض، حقوق گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده واردات تجهیزات، امکان استفاده از سرمایه گذاری خارجی مابقی با قوانین مناطق آزاد، استفاده از ظرفیت ترک، تشریفات مناقصه در انعقاد قراردادهای دولتی، افزایش ضریب امتیاز فنی شرکت در مناقصات، عدم تبعیت شرکتها و کارکنان فعال در پارک از قانون کار معمول کشور، بهره مندی از زمین با قیمت مناسب، امنیت و زیرساخت شهری و ارتباطی پارک از دیگر مزایای این پارک به شمار می رود.
پارک اقتصاد دیجیتال قطب مرکز داده و منطقه ویژه اینترنتی پارک محسوب می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com