0  |  0

۲۷۳ واحد فناور در مراکز رشد استان سمنان عضو هستند

۲۷۳ واحد فناور در مراکز رشد استان سمنان عضو هستند

رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان تعداد کل واحدهای فناور مراکز رشد این پارک را ۲۷۳ مورد ذکر کرد و گفت: از این تعداد ۷۳ واحد فناور و شرکت در پنج مرکز رشد شهرستانی مستقر هستند. سیدمحمد اسماعیل جلالی اظهار داشت: مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان سمنان در هشتمین روز از دهه فجر با حضور استاندار استان سمنان، فرماندار شاهرود و جمعی از مسئولان محلی وکشوری افتتاح شد. وی  زیربنای مرکز رشد واحدهای فناور شاهرود را دو هزارو ۴۱۹ مترمربع عنوان کرد و گفت: برای ساخت این مرکز ۲۱ میلیارد و ۷۸۳ میلیون ریال هزینه شده که از این مبلغ ۱۹ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال برای احداث ساختمان و دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برای تجهیز آن بوده است. رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان تعداد کل واحدهای فناور و شرکت‌های مراکز رشد این پارک که تاکنون در این مراکز عضویت داشته‌اند را ۲۷۳ مورد عنوان و اضافه کرد: از این تعداد ۷۳ واحد فناور و شرکت هم‌اکنون در مراکز رشد شاهرود، دامغان، سمنان، گرمسار و  مهدیشهر مستقر هستند که ۱۴ درصد در حوزه‌ آی تی، ۲۳ درصد در حوزهی کشاورزی، هشت درصد در حوزه فناوری نانو، ۹ درصد در حوزه‌ معدن، شش درصد در حوزه‌ عمران، ۹ درصد در حوزه‌ شیمی و صنایع غذایی و ۳۱ درصد در سایر حوزه‌ها فعالیت دارند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com