0  |  0

وبینار «مدیریت مالی به زبان ساده» برگزار می‌شود

وبینار «مدیریت مالی به زبان ساده» برگزار می‌شود

در ادامه برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی با هدف افزایش توانمندی مستعدان‌برتر در حوزه‌های کارآفرینی و کسب‌وکار نوپا و دانش‌بنیان، کارگاه «مدیریت مالی (به زبان ساده)» به همت بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار می‌شود.
مدیریت مالی و تفاوت آن با حسابداری، اهداف مدیریت مالی، آشنایی با صورت‌های مالی، بودجه‌بندی، تأمین مالی و روش‌های مختلف آن، بازرهای مالی و مدیریت مالی استارت‌آپ‌ها، از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است.
کارگاه مدیریت مالی (به زبان ساده) با تدریس محمد رضایی؛ عضو هیئت‌علمی گروه اقتصاد دانشگاه خلیج‌فارس و مشاور امور مالی واحدهای فناور مرکز رشد، سه‌شنبه؛ 23 خردادماه ساعت 16 الی 18 به صورت وبینار برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این وبینار، به سامانه بنیاد نخبگان استان بوشهر مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com