0  |  0

آغاز ثبت نام نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری

آغاز ثبت نام نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) از جمله مهمترین رویدادهای سالانه در زیست بوم نوآوری کشور محسوب می‌شود. این رخداد بین الملی عرصه، ارائه آخرین دستاوردهای استارتاپی کشور است. در مجموع هشت دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه، بیش از 40 هزار بازدید کننده از کشورهای مختلف از این رویداد بازدید کردند.
گفتگو و شبکه سازی، سرمایه‌گذاری مشترک و مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه از جمله اهدافی است که این رخداد بزرگ دنبال می‌کند. امضای بیش از 150 تفاهم‌نامه از جمله دستاوردهای برگزاری این نمایشگاه در دوره‌های قبل است.
نهمین دوره نمایشگاه اینوتکس نیز با تکیه بر تجارب قبلی خود، میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری خواهد بود. از جمله ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه برگزاری آن به دو صورت حضوری و آنلاین است.
به دلیل رعایت مسائل بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، بخش‌های مختلف این نمایشگاه به صورت آنلاین برگزار می‌شود. برای آنکه حال و هوای نمایشگاه حضوری ایجاد شود، غرفه‌های نمایشگاه به صورت سه بعدی طراحی شده است و به صورت مجازی در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می‌گیرد. در کنار بخش‌های آنلاین، برنامه‌های نیز به صورت حضوری برگزار می‌شود که با رعایت فاصله اجتماعی و با حضور تعداد محدودی شرکت کننده برگزار می‌شود.
کافه سرمایه از جمله رویدادهای جنبی نمایشگاه است که برای ایجاد اتصال میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیرها برگزار می‌شود. ثبت نام نمایشگاه از 2 تیر ماه تا 20 مرداد 1399 ادامه دارد. ثبت نام کنندگان می‌توانند لینک غرفه مجازی خود را در سایت شرکت یا استارتاپ نیز قرار دهند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com