0  |  0

جشنواره ملی ایدانه در خرم‌دره برگزار می‌شود

جشنواره ملی ایدانه در خرم‌دره برگزار می‌شود

علی جلیلی با اشاره به حضور اکثر حلقه‌های این زنجیره در جشنواره اظهار کرد: این جشنواره به منظور هم‌افزایی و رشد ایده‌های نخبگان ایجاد شده است.
وی ادامه داد: ایدانه با چشم انداز ایجاد قطب منطقه‌ای فناوری و نوآوری شمال‌غرب کشور به عنوان نخستین جشنواره ملی کارآفرینی در سطح استان زنجان به مرکزیت شهرستان خرم‌دره در تلاش برای کنار هم چیدن یک اکوسیستم حاوی استارتاپ‌ها، شتاب دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران، فروشندگان، موسسات آکادمیک و دانشگاهی است.
دبیر جشنواره ایدانه خاطر نشان کرد: متولی جشنواره ملی ایدانه کانون علمی پژوهشی آوای کیهان است که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با رویکرد علم به زبان ساده آغاز نموده است.
جلیلی با بیان اینکه از دو سال قبل برای برگزاری جشنواره با در نظر گرفتن تمام شرایط به طور دقیق برنامه‌ریزی شده و یک تیم اجرایی قوی متشکل از فعالان استارتاپی برگزاری آن را بر عهده دارند، افزود: جشنواره ایدانه با موضوع آزاد در حوزه‌هایی از قبیل انرژی و بهینه سازی، محیط زیست و آب، کشاورزی، مواد غذایی و صنایع غذایی، فرهنگ و هنر، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی پذیرای ایده‌های نوآورانه شما و تیم‌های خلاق خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره در سه بخش اجرا خواهد شد، اضافه کرد: بخش اول پیش رویداد با رویکرد حل مسائل صنایع که در پنجم تیر ماه ۱۳۹۹ که با توجه به ملاحظات اقتضایی به صورت حضوری لغو شد و بخش دوم دوره‌های توانمندسازی که با حضور اساتید مجرب کشوری برای آموزش اصول کسب و کار به شرکت کنندگان در تیر ماه و مرداد ماه برگزار خواهد شد، همچنین بخش سوم هم رویداد کارآفرینی ایدانه که با حضور شرکت کنندگان، منتورهای کشوری، داوران کشوری به مدت دو روز در مرداد ماه برگزار می‌شود.
دبیر جشنواره ایدانه با اشاره به اینکه ثبت نام در جشنواره از درگاه سایت جشنواره به آدرس ienf.ir امکان پذیر است افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت چه ایده‌یی داشته باشند چه فاقد ایده باشند و نیز به صورت تیمی یا انفرادی ثبت نام کنند که هزینه ثبت نام زود هنگام ۹۸ هزار تومان است که این هزینه شامل هزینه دوره‌های توانمند سازی، پیش رویداد، رویداد اصلی و اسکان و پذیرایی و وعده‌های غذایی است.
وی تصریح کرد: به سه ایده برگزیده در این جشنواره جایزه نقدی به ترتیب پنج میلیونی، سه میلیونی و دو میلیونی به همراه حمایت در راستای تجاری سازی ایده و شروع کسب و کار تعلق خواهد گرفت.
جلیلی افزود: راه‌های ارتباطی با جشنواره ملی ایدانه علاوه بر سایت صفحات مجازی در اینستاگرام ienf.ir و تلگرام با به آدرس ienf_ir است .

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com