0  |  0

مسابقه کتابخوانی با محوریت کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی با محوریت کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار برگزار می شود

در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و در ادامه برگزار برنامه‌های تربیتی، بنیاد نخبگان استان تهران مسابقه کتابخوانی را ویژه دانشجویان مستعدبرتر نوورود سال تحصیلی جاری برگزار می‌کند.
این مسابقه شامل سه کتاب در حوزه‌های کارآفرینی، شروع کسب‌و‌کار و مدیریت آن است که پیش‌تر طی نشست معارفه بنیاد نخبگان در اسفندماه سال گذشته در قالب بسته فرهنگی به اهدا شده بود.
جهت‌دهی مستعدان‌برتر به سمت مفاهیم کارآفرینی و سوق دادن تفکر آنان در مسیر اشتغال‌زایی و اثرگذاری عینی در جامعه بومی، ار دیگر اهداف این برنامه است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com