0  |  0

دورۀ جامع Mini MBA برگزار می‌شود

دورۀ جامع Mini MBA برگزار می‌شود

هسته‌های مسأله‌محور پژوهشی در طرح شهید احمدی‌روشن برای حل یک مسألۀ واقعی در کشور تشکیل می‌شوند تا دانشجویان مستعد زیر نظر یک استاد خبره، علاوه بر طی کردن مسیر درست پژوهش علمی، به عمل رساندن نتیجۀ پژوهش و تبدیل تلاش‌ها به یک راه‌حل یا محصول قابل لمس را یاد بگیرند.
تولید انبوه، بسته‌بندی، تبلیغ، بازاریابی و فروش محصول تولید شده در سطحی قابل‌قبول و پس از آن گسترش دادن شرکت و جذب و افزایش سهامداران و کارمندان، از اموری است که عمدتاْ اعضای این هسته‌ها با آن ناآشنا هستند.
در همین رابطه، دورۀ جامع Mini MBA به همت بنیاد نخبگان استان تهران و همکاری پردیس کیش دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
این دوره کامل شامل ۱۰ درس مجزا با ثبت‌نام اختیاری است که در پایان هر درس، گواهی گذراندن آن به شرکت‌کنندگان دوره ارائه خواهد شد.
شروع دوره از اول مردادماه و نحوۀ برگزاری آن به‌صورت وبینار است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانه بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com