0  |  1

پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی: تخفیف 50 درصدی واحدهای فناور

پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی: تخفیف 50 درصدی واحدهای فناور

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از تخفیف 50 درصدی اجاره بهای واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه بدلیل محدودیت های ایجاد شده در اثر شیوع ویروس کرونا خبر داد.
دکتر خیاطیان عنوان کرد: یکی از مهمترین وظایف پارک های علم و فناوری، حمایت از واحدهای فناور است تا بتوانند در مسیر رشد و توسعه خود گام بردارند.
بر این اساس با توجه به مشکلاتی که برای کسب و کارهای مستقر در پارک بخصوص کسب و کارهای نوپا در اثر شیوع ویروس کرونا به وجود آمده، شورای پارک دانشگاه در جلسه اخیر خود که به ریاست جناب آقای دکتر نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد به منظور حمایت از واحدهای فناور مستقر در پارک، با تخفیف 50 درصدی اجاره بهای واحدها به مدت 2 ماه موافقت کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com