1  |  0

استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند

استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند

نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۰ که به صورت آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار شد با معرفی استارت آپهای برتر به کار خود پایان داد.
یکی از بخش های نهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰، «اینوتکس پیچ » بود که استارت آپها در آن محصولات خود را ارائه کردند. در بخش اینوتکس پیچ ۱۲۰ استارت اپ از ۶ استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲ تیم برتر به مرحله نهایی بر روی استیج ایده‌های خود را ارائه کردند و طرح ها از سوی داوران انتخاب شدند.
در این مرحله از رقابت که در استان‌های (سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، مازندران و تهران) برگزار ‌شد، ابتدا تیم‌های استارت اپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه‌گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذاران محلی به معرفی ایده یا محصول خود ‌پرداختند.
استارت آپهایی که محصولات خود را ارائه کردند شامل «رفع تنبلی چشم با واقعیت مجازی»، «سامانه‌ای برای فروش دست سازهای بلوچی»، «شست‌وشوی مدرن با نانو مواد»، «ارائه محتوا برای مسافران»، «نرم افزاری برای کنترل زندگی افراد شیرین»، «ساخت دستگاهی برای رشد مجدد مو در افراد سرطانی»، «روی برای کاهش فسادپذیری محصولات باغی»، «راهکاری برای رفع چالش بسته بندی محصولات سنتی»،«کاغذهای رویشی»،«امکان ساخت میکروب‌های صنعتی انبوه»،«تولید شوینده‌های زیستی» بودند.
استارت آپهای «سوچن؛ سامانه‌ای برای فروش دست سازهای بلوچی»، «آنتی آلوپسیا؛ساخت دستگاهی برای رشد مجدد مو در افراد سرطانی» و«سایکلابس؛ رفع تنبلی چشم با واقعیت مجازی» به ترتیب رتبه های سوم تا اول شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین در نظر سنجی مردمی تیم استارت آپی که «نرم افزاری برای کنترل زندگی افراد شیرین» را طراحی کردند برگزیده شد.
همچنین در این مراسم پوستر اینوتکس ۲۰۲۰ رونمایی شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com