1  |  0

آکادمی توانمندسازی کسب و کارهای نوپا برگزار می کند: وبینار «از کجا شروع کنیم؟»

آکادمی توانمندسازی کسب و کارهای نوپا برگزار می کند: وبینار «از کجا شروع کنیم؟»

داشتن ایده برای انجام هر کاری خود سبب ایجاد انگیزه و عامل اصلی حرکت و فعالیت می‌شود. اما اینکه این ایده چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد، چطور به آن نگاه شود تا با شکست مواجه نشود و از پختگی لازم برخودار شود نیازمند کسب آموزش و مهارت در تفکر انتقادی است و در نهایت نوبت به طراحی ایده براساس تفکر طراحی می‌رسد.
در اولین برنامه از آکادمی کسب و کارهای نوپا و سنتی به موضوع ایده پردازی، تفکر انتقادی و تفکر طراحی پرداخته می‌شود. این موضوعات پایه و اساس شروع ایده‌های کسب و کاری و انتخاب شغل است. این وبینار در تاریخ 31 مرداد ماه از طریق ادوبی کانکت ساعت 16 الی 18 برگزار می‌شود و مدرس آن مهندس محمدباقر سیف اللهی -عضو هیئت مدیره کانون «شهروند و شهر هوشمند» و مسئول کارگروه استارتاپ‌های انجمن پروژه ایران- است.
در گام بعدی پس از ایده‌پردازی باید مشخص کنیم که چقدر ایده ما نوآورانه است و می‌تواند ما را نسبت به موارد مشابه متمایز کند. پس لازم است با انواع نوآوری و سپس نوآوری در حوزه کسب و کار آشنا شویم. این نوآوری صرفا برای شروع یک کسب و کار ملاک عمل نیست بلکه می‌تواند برای کسانیکه در حال حاضر کسب و کاری دارند نیز بسیار موثر واقع شود و زمینه ساز یک تحول در وضعیت کسب و کار آنها شود. در دومین وبینار از آکادمی توانمندسازی کسب و کارهای نوپا و در ادامه بحث ایده‌پردازی به موضوع نوآوری و بویژه نوآوری در کسب و کار پراخته می‌شود. این وبینار نیز توسط مهندس محمدباقر سیف اللهی برگزار می‌شود.

آکادمی توانمندسازی کسب و کارهای نوپا و سنتی

جهت ثبت نام در این وبینار و دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com