0  |  0

کارگاه راه‌اندازی کسب‌وکارهای مناسب دوره کرونا برگزار می شود

کارگاه راه‌اندازی کسب‌وکارهای مناسب دوره کرونا برگزار می شود

در ادامه برگزاری کارگاه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی، کارگاه آموزشی راه‌اندازی کسب‌وکارهای مناسب دوره کرونا و پساکرونا، به همت بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار می‌شود.
تعریف مفاهیم کارآفرینی و کسب‌وکار، نوآوری و فرصت‌های کسب‌وکار در کرونا، تحلیل و پیش‌بینی وضعیت اقتصادی اجتماعی در شرایط کرونا و پساکرونا و همچنین فراز و فرود کسب‌وکارها و تحلیل صنعت خدمات، گردشگری، بهداشت و سلامت و IT در اقتصاد پساکرونایی، از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است.
این کارگاه، سه‌شنبه؛ چهارم شهریورماه از ساعت ۱۲ الی ۱۴ به صورت مجازی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌‍توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانه بنیاد نخبگان استان خوزستان مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com