0  |  0

رقابت نخبگان در هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور

رقابت نخبگان در  هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور

این مسابقات توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه، سازمان فناوری اطلاعات ایران و به تاریخ 12 الی 14 مهر ماه سال 1399 به صورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر مهلت ثبت نام در این مسابقات تا پایان شهریور ماه تمدید شده است.

علاقه مندان به ثبت نام در این مسابقات به نکات زیر توجه فرمایند

1- قوانین و مقررات مسابقه و آنچه باید بدانید که در وبسایت رویداد قرار گرفته شده را کامل مطالعه کنید.

2- برگزاری این دوره از مسابقات تحت شرایط بیماری کرونا می باشد و رعایت پروتکل ها بهداشتی به شرح زیر الزامیست و برگزار کننده رویداد امکانات لازم جهت رعایت این موضوع را پیش بینی کرده است

الف) استفاده از ماسک در کل مدت مسابقه الزامیست.

ب) همراه داشتن مایع ضدعفونی کننده در کل مدت رویداد الزامی می باشد.

2-  به علت رعایت پروتکل های بهداشتی، برخلاف دوره های گذشته متاسفانه امسال امکان حضور تیم ها به صورت تمام وقت

در سالن وجود ندارد.بدین صورت که در هر سه روز مسابقات تیم ها فقط از ساعت 8 صبح تا 8 شب در سالن مسابقه حضور خواهند داشت. البته بعد از ساعت 8 شب مسابقه ادامه خواهد داشت و تیم ها از منازل و محل اسکان خودشان مسابقه را ادامه خواهند داد. ( برنامه زمان بندی برگزاری رویداد به صورت کامل بر روی سایت مسابقات قرار گرفته است )

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور

3- برای تیم های شرکت کننده که از شهرستان های مختلف تشریف می آورند امکان اسکان در هتل با 50 درصد تخفیف هماهنگ شده است. جهت استفاده از این مورد با دبیرخانه رویداد هماهنگ بفرمایید.

4- ثبت نام به صورت تیمی میباشد. و تیم ها حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر عضو باید داشته باشند. هر یک از اعضا از طریق فرم زیر به صورت انفرادی ثبت نام می کنند.

5-  قبل از ثبت نام رزومه کاملی از خود تهیه کنید. و در قسمت مربوطه وارد نمایید.

6-  پس از پایان مراحل ثبت نام، کارشناسان دبیرخانه جهت تایید ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت. این تماس بعد از پایان مهلت ثبت نام ( حدودا هفته آخر شهریور ماه) انجام خواهد شد.

7- در صورت هرگونه سوال میتوانید با دبیرخانه ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور تماس حاصل فرمایید.

http://mpm.sharif.ir
5-66028963-021

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com