0  |  0

رویداد کارآفرینی ملی همنت برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی ملی همنت برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی ملی همنت محصولات استراتژیک خراسان‌جنوبی به همت بنیاد نخبگان استان برگزار می‌شود.
در ادامه برگزاری برنامه‌های توانمندسازی با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی بر مبنای مزیت‌های بومی و تبدیل آنها به مزیت‌های رقابتی و رکن توسعه منطقه‌ای، رویداد کارآفرینی ملی همنت محصولات استراتژیک خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
بررسی مشکلات و چالش‌های موجود و پیشروی محصولات استراتژیک این استان شامل زرشک، زعفران، عناب و انار، مهمترین رویکرد این برنامه است.
برنامه همنت (همکاری، مشکل گشایی، نوآوری، توانمندسازی) محصولات استراتژیک استان با همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند و حمایت‌های معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، ۲۹ و ۳۰ آبان‌ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانه بنیاد نخبگان استان خراسان‌جنوبی مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com