0  |  0

استارتاپ صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی برگزار می‌شود

استارتاپ صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی برگزار می‌شود

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از برگزاری استارتاپ صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی در این مرکز خبر داد.
«شهریار رستمی» اظهار کرد: استارتاپ مجازی صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی در حوزه‌های لباس محلی، سوزن دوزی، لباس با هویت ایرانی و صنایع دستی برگزار می‌شود.
وی آخرین مهلت ثبت نام و ارسال ایده را ۲۰ آذر اعلام کرد و گفت: نفرات برتر علاوه بر دریافت جوایز از امتیاز مهم استقرار در مرکز نوآوری علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان بهره‌مند می‌شوند.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند از طریق لینک http://uastartup.uast.ac.ir/fa/form/۳۴۸/jahad-ilam و پیام رسان واتساب به شماره ‌های ۹۱۸۳۴۰۳۰۱۶ و ۰۹۱۸۳۴۴۲۰۱۸ آثار خود را ارسال کنند.
رستمی با بیان اینکه این فرصت خوبی برای دانشجویان طراحی دوخت این مرکز و خیاطان است، تصریح کرد: در این زمینه اطلاع رسانی لازم به اتحادیه خیاطان انجام شده است.
وی بر اهمیت برگزاری استارتاپ‌ها در دنیای امروزی تاکید کرد و گفت: برگزاری چنین استارتاپ‌هایی با موضوع هنرهای سنتی نوید بخش ارائه ایده‌های نو و بکر و در نتیجه رونق کسب و کارها در این حوزه است.
رستمی با بیان اینکه ایناستارتاپ برای اولین بار است که در استان در حوزه صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی اجرا می‌شود، گفت: این استارتاپ فرصتی مناسب برای تجاری سازی ایده‌های نو در این زمینه است تا شغل های وابسته را از انقراض نجات دهد و به پشتوانه این رویدادها شاهد گرایش جوانان به این شغل‌ها باشیم.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت: این رویداد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان، اداره کل ورزش و جوانان استان، مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان، مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاددانشگاهی استان و جهاددانشگاهی استان ایلام برگزار خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com