0  |  0

رویداد استارت‌آ‌پی مجازی «زنان کارآفرین» برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آ‌پی مجازی «زنان کارآفرین» برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آ‌پی مجازی «بانوان کارآفرین» در حوزه طراحی، بازاریابی و فروش پوشاک با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می‌شود.
در ادامه برگزاری رویدادهای کارآفرینی و اشتغال‌زایی با هدف اشاعه فرهنگ دانش‌بنیان و زمینه‌سازی برای حضور بیشتر مستعدان‌برتر در حوزه کسب‌وکارهای نوپا، رویداد استارت‌آ‌پی مجازی «بانوان کارآفرین» در حوزه طراحی، بازاریابی و فروش پوشاک با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز و شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز برگزار می‌شود.
استارت‌آپ طراحی پوشاک، استارت‌آپ بازاریابی پوشاک، استارت‌آپ فروش محصولات پوشاک و ایده‌های خلاقانه طراحی، بازاریابی و فروش پوشاک، از مهمترین محورهای این برنامه است. همچنین پیش‌رویدادهای تخصصی نیز در ذیل این رویداد برگزار خواهد شد.
رویداد استارت‌آ‌پی مجازی «بانوان کارآفرین»، 15 آذرماه برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این برنامه به سامانه بنیاد نخبگان البرز مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com