0  |  0

پوشش‌دهی نیازهای روز بازار از عوامل موفقیت کارآفرینان

پوشش‌دهی نیازهای روز بازار از عوامل موفقیت کارآفرینان

به منظور آشنایی بیشتر جامعه نخبگانی با مقتضیات و ویژگی‌های حوزه کارآفرینی و همچنین الگوسازی از کارآفرینان موفق، نشست نخبگانی بنیاد نخبگان استان زنجان تشکیل شد.
در این برنامه که با هدف ایجاد امید و انگیزه و نشان دادن فرصت‌ و امکان انجام فعالیت‌های کلان و مؤثر در کشور برگزار شد، رسولی؛ رییس بنیاد نخبگان استان با تأکید برلزوم حرکت به سمت کسب‌وکارهای نوآورانه و فناورانه و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان، به لزوم الگوگیری مستعدان‌برتر از کارآفرینان موفق اشاره کرد.
در ادامه، محمدطاهر هرکی‌نژاد؛ عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رهیافت دانش ایرانیان و جامین زیست آرشام، با اشاره به مسیر کارآفرینی و ابعاد و جوانب آن، فرآیند راه‌اندازی و ایجاد شرکت دانش‌بنیان و چالش‌ها و مشکلات آن را بیان و بر استواری‌قدم و هدفمندی تأکید کرد.
وی با اشاره به لزوم تعامل و همکاری دستگاه‌های درون‌‌استانی با کارآفرینان، این مهم را یکی از تسهیل‌گری‌ها در مسیر شرکت‌های دانش‌بنیان دانست و به اهمیت ایجاد واحد تحقیق و توسعه در شرکت‌ها برای پوشش‌دهی به نیازهای روز بازار اشاره کرد.
هرکی‌نژاد ضمن اشاره به تسهیلات و حمایت‌های دریافتی از معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، بر نقش مهم ایده‌پردازی و خلاقیت در موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com