0  |  0

وبینار «نخبگان، اشتغال و کارآفرینی» برگزار می شود

وبینار «نخبگان، اشتغال و کارآفرینی» برگزار می شود

در دوره حاضر و در عصر رونق فناوری‌های های‌تک، موضوع استخدام و دغدغه آن عملاً در فضاهای نخبگانی و دانشگاهی روز دنیا از بین رفته و جای خود را به مقوله‌ها و مفاهیمی از جمله کسب‌وکار دانش‌بنیان، شرکت‌های فناور و یا کارآفرینی داده است.
در چنین شرایطی برای رسیدن جامعه نخبگانی به اثرگذاری بهینه و بیشینه در مسیر توسعه کشور، جهت‌دهی استعدادهای دانشگاهی و تحصیلی به سمت حوزه‌های ناب کارآفرینی و کسب‌وکار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه ضمن زمینه‌سازی برای اشتغال تخصصی افراد، بخش زیادی از مشکلات و چالش‌های موجود در جامعه خاصه صنعت و تولید را رفع می‌کند.
در همین راستا و بر اساس نیازهای واقعی مستعدان‌برتر و هدایت آنان، وبینارآموزشی «نخبگان، اشتغال و کارآفرینی» به همت بنیاد نخبگان استان همدان برگزار می‌شود.
این برنامه، چهارشنبه؛ 26 آذرماه از ساعت ۱۱ الی ۱۳ با تدریس و ارائه محمدعلی زلفی‌گل؛ برگزیده جایزه علامه طباطبایی، عضو هیئت‌علمی گروه شیمی دانشگاه بوعلی سینا و دانشمند برتر جهان اسلام برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این برنامه به سامانه بنیاد نخبگان استان همدان مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com