0  |  0

سومین کنفرانس OGPC2020 برگزار می‌شود

سومین کنفرانس OGPC2020 برگزار می‌شود

در ادامه برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی و با هدف جهت‌دهی به اندیشه و فکر مستعدان‌برتر، بنیاد نخبگان استان بوشهر با همکاری دانشگاه خلیج‌فارس، «سومین کنفرانس بین‌المللی دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی(OGPC2020)» را برگزار می‌کند.
پایش آخرین یافته‌ها و دستاوردهای علمی و صنعتی در حوزه فناوری‌های بالادستی و پایین دستی نفت، انرژی و محیط‌زیست و همچنین تقویت شبکه ارتباطات دانشگاهی و صنعتی با پژوهشگران و خبرگان ایرانی و فارغ‌التحصیلان شاغل در دانشگاه‌های داخلی و خارجی و شرکت‌های معتبر بین‌المللی، از دیگر اهداف این برنامه است.
برگزاری پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های مهارت‌افزایی با حضور خبرگان صنعتی و نخبگان دانشگاهی جهت بررسی تحلیلی معضلات و ارائه راهکار، از دیگر برنامه‌های این کنفرانس است.
این برنامه به منظور هم‌افزایی، شبکه‌سازی نخبگان و خبرگان صنعتی در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، 8 الی 10 دی‌ماه سال 1399 به مدت 3 روز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com