0  |  0

خودروی هوشمند اپل تا ۲۰۲۸ به بازار می آید؟

خودروی هوشمند اپل تا ۲۰۲۸ به بازار می آید؟

به گفته یکی از تحلیلگران محصولات اپل، خودروی هوشمند این شرکت دیرتر از تاریخ ذکر شده و در ۲۰۲۸ تولید می شود زیرا با عدم قطعیت هایی در این زمینه روبرو است.
اپل طی چند سال گذشته با پروژه تایتان مشغول توسعه سیستم خودروی هوشمند است.
اخیرا فاش شد تولید خودروی اپل از پایان ۲۰۲۴ میلادی آغاز خواهد شد. اما به نظر می رسد زمانبندی تولید آن تغییر کرده است. «میگ چی کو» یکی از تحلیلگران محصولات اپل اشاره کرد بازه زمانی واقع بینانه برای عرضه چنین خودرویی ۲۰۲۸ میلادی یا بعد از آن است.
«کو» برای تاخیر در عرضه این خودرو ۳ دلیل ذکر کرده که عبارت اند از عدم قطعیت درباره بازه زمانی تولید، عدم قطعیت درباره تامین کننده تجهیزات و مشخصات خودرو و عدم قطعیت درباره قدرت رقابت در بازار خودروهای برقی.
طبق اطلاعات موجود پروژه خودروی هوشمند اپل از سال ۲۰۱۴ آغاز شده است. اما روند پیشرفت آن با چالش هایی روبرو شد و حتی اپل در یک مرحله تصمیم گرفت تنها بر بخش نرم افزاری آن فعالیت کند.
اما پس از بازگشت دوباره داگ فیلد (یکی از مدیران اپل) به شرکت، او نظارت بر پروژه را آغاز کرد و اکنون به نظر می رسد به پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه رسیده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com