0  |  0

رویداد رقابتی «فرصت» برگزار می‌شود

رویداد رقابتی «فرصت» برگزار می‌شود

کشور پهناور ایران دارای ظرفیت‌های بالقوه زیادی در زمینه منابع انسانی و طبیعی است که متأسفانه تاکنون برای استفاده از این ظرفیت جهت ایجاد واحد‌های کوچک اقتصادی و کسب‌وکار و افزایش تولیدات دانش‌بنیان به صورت مدیریت شده و هدفمند اقدام اساسی شکل نگرفته است.
بسیاری از صنایع به دلیل نداشتن و یا ضعف ساختارهای پویای تحقیقاتی و با ظهور فناوری‌های جدید و پیشرفت صنعتی دنیا، در حال از بین رفتن در جریان رقابت‌اند و یا مجبور به وابستگی‌های شدید خارجی هستند که یکی از عوامل اصلی آسیب‌پذیری کشور در شرایط بحران و تحریم‌های خارجی است.
در همین راستا، شرکت کاشف طوبی با همکاری بنیاد ملی نخبگان و با هدف کمک به شبکه‌سازی و اجتماع نخبگان و استعدادهای درخشان، تقویت همکاری‌های علمی و فناورانه حول نیاز‌های جامعه، آشنا کردن تیم‌های مستعد با نیازهای بازار و صنعت و توانمندسازی آنان برای ایجاد کسب‌وکار حول فرصت‌های نوآورانه جامعه، به برنامه‌ریزی و اجرای رویداد ملی فرصت اقدام کرده است.
حل مسائل کشور و تشویق نهادهای دولتی و غیردولتی به حمایت از مستعدان‌برتر دانشگاهی در راستای تحقق اهداف مذکور از مهمترین اهداف این رویداد است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به آدرس این رویداد به نشانی https://oppevent.ir/ مراجعه کنند. 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com