0  |  0

کارگاه آموزشی آشنایی با فرآیند تجاری‌سازی و کارآفرینی برگزار می شود

کارگاه آموزشی آشنایی با فرآیند تجاری‌سازی و کارآفرینی برگزار می شود

با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی و نوآوری و نقش آن در رشد و توسعه اقتصادی، کارگاه آموزشی «آشنایی با فرآیند تجاری‌سازی و کارآفرینی بر پایه اختراعات و پژوهش‌های کاربردی» با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان‌برتر در تجاری‌سازی، به همت بنیاد نخبگان استان مرکزی برگزار می‌شود.
مفهوم تجاری‌سازی و نقش آن در توسعه ایده، فرآیندهای کلیدی تجاری‌سازی اختراعات، ارزیابی پتانسیل و میزان بلوغ فناوری و همچنین الزامات و مراحل ایجاد کسب و کار و ویژگی‌های آن، از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است.
این وبینار، سه‌شنبه؛ سی‌ام دی‌ماه از ساعت 14 با همکاری پارک علم‌و‌فناوری استان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانة بنیاد نخبگان استان مرکزی مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com