0  |  0

شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در مطبوعات آگهی رایگان نشر می‌دهند

شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در مطبوعات آگهی رایگان نشر می‌دهند

توسعه بازار شرکت‌های خلاق و نوآور، یکی از راهبردهای محوری در این ستاد است. با توجه به نقش مهم تبلیغات در گسترش بازار محصولات خلاق و دانش‌بنیان ستاد تلاش کرده است تا از طریق گفتگو با رسانه‌های مختلف حمایت این ارگان‌ها را برای گسترش زیست‌بوم نوآوری کشور جلب کند.
ر این اساس، یک کمیته مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با حضور دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، به عنوان نماینده تام الاختیار معاونت در این کمیته تشکیل شده است، تا ظرفیت‌های صدا و سیما در حمایت از اکوسیستم نوآوری کشور، فعال‌تر شود. رسانه‌ها و جراید دیگری نیز در تماس و همکاری با این ستاد، ظرفیت‌های خود را در اختیار زیست‌بوم صنایع نرم و خلاق، کشور قرار داده‌اند.
روزنامه جام جم نیز برای حمایت هر چه بیشتر از تولید محصولات خلاق و دا یک بسته حمایتی در این حوزه تدوین کرده است. در این طرح که به عنوان « طرح نشان ایرانی 2» شناخته می‌شود. روزنامه جام جم قصد دارد در راستای اجرای فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، اقدام به چاپ محتوای رایگان برای این شرکت‌ها کند.
بنابراین کلیه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، استارتاپ‌ها و مخترعین می‌توانند از حداقل 24 کادر فضای رایگان معادل نیم صفحه در روزنامه، ضمائم، سایت و شبکه‌های اجتماعی روزنامه جام‌جم بهره‌مند شوند. برای ضریب‌دهی هر چه بیشتر به معرفی و فعالیت این شرکت‌ها، از شرکت‌های برتر، مصاحبه تصویری تهیه و در فضای مجازی کشور به اشتراک گذاشته می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت نام از تاریخ دوم بهمن ماه می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: bmn.ir
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com