0  |  1

پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا منتشر شد

پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا منتشر شد

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این فراخوان را منتشر کرده است و علاقمندان از بهمن ماه تا 15 اسفندماه سال جاری برای ارسال طرح‌های خود فرصت دارند.
این اقدام فرصتی برای کسب و کارهای نوپا در این حوزه ایجاد کرده است تا محصول خود را توسعه دهند. همچنین برگزیدگان این فراخوان با شرکت در دوره‌های آموزشی می‌توانند پس از نگارش مدل کسب و کار خود با سرمایه گذاران و مشتریان بالقوه آشنا شوند.
در این فراخوان نیازهای طرح‌های برگزیده شناسایی می شود و متناسب با ان خدمات و حمایت های لازم در اختیار تیم ها قرار می گیرد. همچنین اکثر تیم‌ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش‌شتابدهی) شرکت می‌کنند.
در کنار موارد بالا، نوپا به ارتقا فنی و بازاری محصول شما کمک می‌کند و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را برای شما تسهیل می‌کند. هویت‌بخشی به محصول و شرکت شما از دیگر رسالت‌های نوپاهای فناوری‌های همگرا است که برای استارت‌آپ‌ها نیازی خطیر به شمار می‌رود.
تنها طرح‌هایی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که اولا در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک قرار بگیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com