0  |  0

ثروتمندی یک اتفاق نیست، یک انتخاب خردمندانه است

ثروتمندی یک اتفاق نیست، یک انتخاب خردمندانه است

ثروتمندی یک اتفاق نیست، یک انتخاب خردمندانه است. هیچ راه میانبری برای ثروتمندی وجود ندارد. چون ثروتمندی مبتنی بر اصول و قواعد است؛ اما با سرمایه‌گذاری در بورس راه رسیدن به قله آمال و آرزوهای شما کوتاه‌تر می‌شود.
کتاب «مدرس میلیونر» ترجمه و تالیف اسماعیل علی نیا و کاظم هارونکلایی در ۳۹۰ صفحه توسط انتشارات فکر سبز منتشر شده است. محتوای این کتاب شامل «نه قانون ثروتمند شدن که باید در مدرسه بیاموزید» بر گرفته از کتاب مدرس میلیونر اثر «اندرو هالام» است که توسط پدیدآورندگان ترجمه آزاد شده است و فصل های نقشه راه سرمایه‌گذاری در بورس و فوق تحصص در معامله‌گری سهام را بر پایه تجربیات معامله گری در بورس ایران به آن اضافه شده است.
در این کتاب مدلی برای چینش سبد سهام معرفی شده که شما را قادر می سازد با صرف کمترین زمان و کمترین سطح مالی بالاترین بازدهی را کسب کنید.
فصل‌های کتاب عبارتند از: طوری خرج کنید که ثروتمند شوید، از بزرگترین متحدی که برای سرمایه‌گذاری دارید استفاده کنید، نقشه راه سرمایه‌گذاری در بورس، فیش های کوچک مشت‌های بزرگ را پر می کنند، بر دشمن در آینه پیروز شو، با یک سبد مسئولانه کوهی از پول بسازید، نمونه ای از بلیط دور دنیا برای شاخص‌سازی، نه شما نباید به تنهایی تصمیم به سرمایه‌گذاری بگیرید، نگاهی به دفترچه بازی پیلفرر بیندازید، از وسوسه دوری کنید، فوق تخصص در معامله‌گری سهام. 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com