0  |  2

معرفی کتاب: «سبک زندگی یک معامله‌گر در بازارهای مالی»

معرفی کتاب: «سبک زندگی یک معامله‌گر در بازارهای مالی»

مطالب این کتاب، به زبان ساده و کاربردی نوشته شده است، بنابراین هم برای افراد تازه کار کاربرد دارد هم به کار افرادی می آید که هیچ پیش فرضی از شغل معامله گری ندارند و هم برای حرفه‌ای‌هایی مفید است که نیاز دارند گاهی دانسته‌های خود را به بیان و شکلی جدید مرور کنند.
کتاب «سبک زندگی یک معامله‌گر در بازارهای مالی» تالیف وحید درزی و نفیسه صالحی سیاوشانی در ۱۴۲ صفحه توسط انتشارات آراد کتاب منتشر شده است.
نویسندگان در پیش‌گفتار کتاب چنین می‌نویسند: پس از سال ها تجربه و فعالیت در حیطه بازارهای مالی، بر آن شدیم تا کتابی تحت عنوان فوق به رشته تحریر در آوریم. در حال حاضر کتاب‌های متعددی در سراسر دنیا به زبان های مختلف نوشته شده که به جنبه های مختلفی از شغل معامله‌گری مانند تحلیل و ترید، روانشناسی، مدیریت سرمایه و ... پرداخته اند؛ اما به تدوین کتابی که به طور جامع و خلاصه به سبک زندگی یک تریدر، ملزومات آن، دغدغه ها، مزایا و معایب، نگرش ها نسبت به آن و مسائلی این چنینی بپردازد بسیار کم پرداخته اند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com