0  |  0

کارآفرینان چگونه می‌اندیشند؟

کارآفرینان چگونه می‌اندیشند؟

بنیاد نخبگان استان بوشهر با هدف اشاعة فرهنگ کارآفرینی و به منظور تکمیل دوره اول (نسل کارآفرین1)، سلسله رویدادهای مجازی کارآفرینی و نوآوری (نسل کارآفرین 2) را در قالب دوره‌های 8 گانه برنامه‌ریزی کرده است.
بر همین اساس، اولین کارگاه به صورت وبینار و با عنوان «مقدمه‌ای بر کارآفرینی و نگرش کارآفرینانه»، پنجشنبه؛ 16 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
«بیان اجمالی تاریخچه کارآفرینی»، «معرفی گونه های مختلف کارآفرینی»، «آشنایی با ویژگی‌های کارآفرینان»، «ارائه کارکردهای اصلی کارآفرینان»، «کارآفرینان چگونه می‌اندیشند؟» و «چگونه کسب و کار خود را خلق کنم؟»، از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام، به سامانة بنیاد نخبگان استان مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com