0  |  0

حباب بیت کوین در مرز انفجار!

حباب بیت کوین در مرز انفجار!

ایلان ماسک، به عنوان پدر معنوی بیت کوین، در تازه ترین اظهارات خود ابراز داشت: قیمت بیت کوین در حال حاضر، غیر منطقی است و به نظر می رسد ، خرید این رمز ارز در شرایط فعلی غیر منطقی است.
این در حالی است که، قیمت این رمز ارز از محدوده ۵۷ هزار دلار عبور کرده است و ارزش بازار آن به بیش از یک تریلیون دلار رسیده است.
وی در این خصوص بیان داشت: پول فقط یک سری داده های آماری است که بعضی اوقات در مبادله موجب اشتباهات سهوی می شود اما سیستم های هوشمند، این مشکلات و اشتباهات را به حداقل رسانده است.
قیمت بیت کوین در معاملات روز جمعه به کمتر از ۵۴ هزار دلار رسید و در جلسه بعدی معاملاتی به ۵۵ هزار دلار معامله شد.
این در حالی است که، قیمت این رمز ارز در روز گذشته به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید. به این ترتیب قیمت این ارز دیجیتال در شش ماه گذشته بیش از ۳۵۰ درصد رشد را به ثبت رسانده است.
از سوی دیگر، قیمت اتریوم هم به رکورد دو هزار و ۴۰ دلار عبور کرد و رشد هفتگی ۱۲ درصدی را به ثبت رساند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com