0  |  0

کتاب «نقش مالی رفتاری در بهبود مدیریت سرمایه‌گذاری» منتشر شد

کتاب «نقش مالی رفتاری در بهبود مدیریت سرمایه‌گذاری» منتشر شد

کتاب «نقش مالی رفتاری در بهبود مدیریت سرمایه گذاری» نوشته توماس هوارد و جیسون ووس ترجمه ایوب گودرزی در ۲۲۶ صفحه توسط انتشارات چالش منتشر شده است. در این کتاب شما با معادلات ریاضی و نظریه های مختلف کلاسیک برای سهام مناسب سروکار نداشته بلکه قرار است یاد بگیرید که در برخورد با مسائل مالی چگونه از روانشناسی ذهن خود استفاده کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.
«دیوانگی است که فکر کنیم انسان ها همیشه منطقی عمل می کنند» جمله ای معروف از آقای ریچارد تالر از بنیان گذاران علم رفتاری است. این جمله را می توان خلاصه تمام روانشناسی انسان دانست. انسان های به ظاهر منطقی همواره تلاش می کنند بر خوردشان با مسائل مختلف را بر اساس محاسبات منطقی و از پیش تعیین شده انجام دهند که گاهی مواقع با شکست مواجه می شوند علت آن را ناتوانی خود در ارزیابی مسئله ی مورد نظر می دانند؛ در حالیکه به عقیده اکثر محققین در حوزه علوم رفتاری این که شما رفتار خودتان را درست انجام دهید بخشی از حل مسئله است و بخش عمده ی آن رفتار دیگر انسان ها در مواجهه با آن مسئله است که بر روی انتخاب و تصمیم نهایی تان اثرگذار است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com