1  |  0

توسعه و پایدارسازی کسب و کارها در حوزه بازارسرمایه

توسعه و پایدارسازی کسب و کارها در حوزه بازارسرمایه

تفاهم‌نامه همکاری‌های آموزشی، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی بین شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس و پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.
 به منظور مشارکت در فرهنگ‌سازی و ترویج کارآفرینی و نوآوری، آموزش و توانمندسازی، اطلاع‌رسانی، ایجاد، توسعه و پایدارسازی کسب و کارها در حوزه بازار سرمایه، این تفاهم‌نامه بین شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس به نمایندگی سیاوش وکیلی، رئیس هیأت‌مدیره و بهنام بهزادفر، مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس و پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی کورش پرند با سمت سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.
هدف از این تفاهم‌نامه، ایجاد و گسترش زمینه‌های مناسب برای همکاری متقابل بین طرفین در فرهنگ‌سازی و ترویج کارآفرینی و نوآوری، آموزش و یادگیری فناورانه، مشاوره با بهره‌گیری از متخصصان طرفین، اطلاع‌رسانی، ایجاد، توسعه و پایدارسازی کسب و کارها در حوزه بازار سرمایه است.
این مهم، با استفاده از روش‌ها و ابزارهای نوین آموزش و فرهنگ‌سازی، حمایت و هدایت کارآفرینان و تیم‌های دانش بنیان در راستای توسعۀ محصولات و خدمات اشخاص حقیقی و حقوقیِ خلاق و کارآفرین در حوزه بازار سرمایه و مستقر در پارک انجام می شود.
لازم به ذکر است؛ مدت تفاهم‌نامه از تاریخ امضا و ثبت در دبیرخانه شرکت، دو سال شمسی است که با توافق طرفین، قابل تمدید خواهد بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com