0  |  0

پذیرش واحدهای فناور در مرکز رشد «شهید دکتر فخری‌زاده»

پذیرش واحدهای فناور در مرکز رشد «شهید دکتر فخری‌زاده»

مرکز رشد «شهید دکتر فخری‌زاده»، شعبه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از فعالان حوزه فناوری و نوآوری و شرکت‌های نوپا که طرح با قابلیت تجاری‌سازی و برنامه منسجم کاری دارند دعوت به همکاری کرده و پذیرای تیم‌های کارآفرین و متخصص است.
مهلت ارسال مدارک تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اسفند ۹۹ تعیین شده است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان باید واجد شرایطی چون داشتن پیشنهاد فناورانه با مدل کسب و کاری توجیه‌پذیر، داشتن شرکت ثبت شده و یا در شرف ثبت، استقرار نداشتن در سایر مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری کشور داشته باشند.
واحدهای فناور و شرکت‌هایی که توسط دانشجویان، دانش‌آموختگان و یا اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران ایجاد شده باشند، در اولویت پذیرش خواهند بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com