0  |  0

رویدادهای کارآفرینی «صندلی تجربه» در سمنان برگزار می شود

رویدادهای کارآفرینی «صندلی تجربه» در سمنان برگزار می شود

علی منصفی راد گفت: مجموعه رویدادهای کارآفرینی صندلی تجربه ویژه جوانان و علاقه مندان به کارآفرینی و به همت مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و همکاری معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار می شود.
وی افزود: تاکنون دو رویداد از سلسله رویدادهای کارآفرینی در حوزه طراحی نرم افزارهای مبتنی بر تلفن همراه و کارآفرینی در حوزه تجارت الکترونیک با حضور اساتید و کارآفرینان برتر کشوری در این دو حوزه برگزار شده است.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: مهندس مهدی مظفری از اساتید و کارآفرینان برتر کشور در حوزه طراحی نرم افزارهای تلفن همراه و همچنین مهندس فرزانه دانشمند، مؤسس و بنیانگذار استارتاپ چیگل(پلتفرم فروش اینترنتی بین المللی) به عنوان میزبان و سخنران حضور داشتند.
منصفی راد اضافه کرد: در این دو رویداد «صندلی تجربه» که با هدف شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان برگزار شد، قریب به 120 نفر از جوانان و علاقه مندان به حوزه های مختلف کارآفرینی شرکت کردند.
وی اظهار کرد: مجموعه رویدادهای کارآفرینی تا پایان امسال در قالب کارگاه های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی، رویداد «دیدار» در قالب بازدید حضوری از تجربیات موفق کارآفرینی و همچنین چندین رویداد «صندلی تجربه» برگزار می شود.
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان همچنین گفت: مجموعه رویدادهای کارآفرینی به صورت مجازی و از طریق سامانه مجازی amjad.jde.ir/sm جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می شود، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری رویدادها، می توانند با شماره 33337141 مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس بگیرند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com