0  |  2

چگونگی کسب مجوز کسب‌وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها

چگونگی کسب مجوز کسب‌وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها

پلیس فتا تهران بزرگ در یادداشتی در زمینه مجوزهای مورد نیاز برای کسب‌وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها و جلب اعتماد و اطمینان کاربران فضای مجازی، اطلاع‌رسانی کرد.
در این اطلاعیه آمده است: یکی از مؤثرترین عوامل توسعه تجارت الکترونیکی، اعتمادسازی و جلب اطمینان کاربران اینترنتی است که از طریق کسب مجوزهای لازم محقق می‌شود.
در این ارتباط نماد اعتماد الکترونیکی مجوزی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعطا می‌شود و هدف آن ایجاد بستری امن و مطمئن در تجارت الکترونیک است.
این مجوز به‌صورت یک نماد (علامت) در وب‌سایت‌ها قرار می‌گیرد و نشان‌دهنده فعالیت قانونی آن‌ها است.
همچنین مجوز اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی نیز یک نماد و به عنوان پروانه کسب اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است.
این مجوز توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه می‌شود و هدف آن نظارت بر محتوا و آثار دیجیتال و حمایت از حقوق مؤلفان و پدیدآورندگان آن‌ها است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com