0  |  1

فراخوان ثبت نام برای سالن ویژه استارتاپ‌های «نمایشگاه مجازی ایران»

فراخوان ثبت نام برای سالن ویژه استارتاپ‌های «نمایشگاه مجازی ایران»

نمایشگاه فناورى اطلاعات و ارتباطات «جیتکس» رویدادی فناورانه است که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق به تازه‌ترین موضوعات و دستاوردهای حوزه کامپیوتر و معرفی جدیدترین فناوری‌های این حوزه می‌پردازد. در این نمایشگاه که هر ساله با حضور نمایندگانى از کشورهاى مختلف جهان برگزار مى‌شود، بخش‌ها و رویدادهای جنبی گوناگونی از جمله نمایش دستاوردها، نشست‌های گفت‌وگو و کنفرانس‌ها میزبان هزاران فعال و علاقمند دنیای فناوری اطلاعات می‌شود.
حضور استارتاپ‌های ایرانی در نمایشگاه مجازی ایران
نمایشگاه مجازی ایران با همکاری جیتکس، زمینه را برای حضور استارتاپ‌های ایرانی فراهم کرده است. این رویداد که از 5 اسفندماه 99 آغاز شده و تا 5 خرداد 1400 ادامه می‌یابد، روز 30 فروردین ماه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.
همچنین وبینار مشترک توسعه و جذب سرمایه استارتاپ‌های ایرانی در جیتکس فیوچر استارز، 8 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مجازی فعالان زیست‌بوم نوآوری برگزار می‌شود.
تشکل‌های بخش ‌خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با هدف توسعه کسب و کارهای حوزه خلاق دیجیتال و همراه با پیشرفت‌های این حوزه، با برگزاری «نخستین نمایشگاه مجازی ایران» برگزار می‌کند.
با توجه به رونق کسب و‌کارهای دیجیتال و نقش‌آفرینی این کسب و کارها در جامعه و استفاده از ابزارهای نوین فناورانه، فعالیت کسب و کارها بر بستر فضای مجازی و حضور در نمایشگاه های مجازی به معرفی این توانمندی‌ها منجر می‌شود.
اولین نمایشگاه مجازی با هدف بهره‌مندی از نوآوری و فناوری در فرآیندهای صنعت نمایشگاهی، رویدادها و ملاقات‌های تجاری برای بهبود شاخص‌های اقتصادی، توسعه کسب و کار و گسترش بازارهای بین‌المللی در برگزاری این نمایشگاه مجازی است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com