0  |  0

پرفروش ترین خودروهای کره‌ای در سال ۲۰۲۱

پرفروش ترین خودروهای کره‌ای در سال ۲۰۲۱

هیوندای بیشترین نماینده را در بین پرفروش‌ترین خودروهای کره‌ای دارد. به گزارش تروکار، خودروهای کره‌ای با وجود شیوع ویروس کرونا و تحت‌تاثیر قرارگرفتن خطوط تولید، کماکان از محبوبیت زیادی در جهان برخوردارند و این کشور جزو ۱۰صادرکننده برتر خودرو در جهان است.
رتبه‌بندی جدید، پرفروش‌ترین خودروهای مدل ۲۰۲۱ تولید کره‌جنوبی در سراسر جهان را در بر می‌گیرد:
هیوندای النترا: خودروی محبوب سدان هیوندای که در مدل ۲۰۲۱ خود به صورت هیبریدی عرضه می‌شود. این خودرو ظرفیت پنج سرنشین را داشته و از یک موتور دو لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۲۲ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: امکانات تکنولوژی فوق العاده، قیمت قطعات معقول
نقاط ضعف: ایمنی کمتر در مقایسه با رقبای اصلی، طراحی ظاهری نه چندان به روز
هیوندای سوناتا: خودروی محبوب سدان هیوندای که دارای تغییرات ظاهری زیادی به نسبت مدل‌های قبلی بوده و از یک موتور 5/ 2 لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۲۵ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: ظاهر اسپرت و جوان‌پسند، شتاب گیری و قدرت موتور بسیار خوب
نقاط ضعف: سیستم تعلیق ضعیف‌تر در مقایسه با رقبای اصلی، قیمت بالا
هیوندای یونیک: دیگر نماینده هیوندای که به صورت هیبریدی عرضه و به صورت ویژه برای رانندگی در شهر طراحی شده است. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۳۴ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: امکانات کمک به رانندگی خوب، طراحی مناسب کابین
نقاط ضعف: ظرفیت صندوق عقب و حمل بار کمتر نسبت به رقبا، قیمت بالا
کیا سول: هاچ بک کیا که با هدف پاسخ به نیاز متقاضیان خودروهای ارزان قیمت طراحی شده و از رابط کاربری مناسبی برخوردار است. این خودرو از یک موتور دو لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۱۹ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: سیستم تعلیق مناسب، قیمت معقول
نقاط ضعف: کمتر بودن آپشن‌ها به نسبت رقبا، بهره مندی کم از خصوصیت‌های آیرودینامیکی
کیا فورته: این خودرو ظرفیت پنج سرنشین را داشته و از یک موتور دو لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود 20 هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: طراحی ظاهری به روز، قیمت معقول
نقاط ضعف: ایمنی کمتر در مقایسه با رقبای اصلی، مصرف سوخت بالا
جنسیس G۸۰: خودروی لوکس کره‌ای که یکی از باکیفیت‌ترین خودروهای تولیدی کره نیز محسوب می‌شود. این خودرو از یک موتور 5/ 2 لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۴۲ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: طراحی ظاهری به روز، کم‌سروصدا بودن اتاق خودرو
نقاط ضعف: قیمت بالا، محبوبیت کمتر نسبت به دیگر رقبای لوکس
هیوندای ولستر: خودروی محبوب و نام‌آشنا به ویژه در بین جوانان که از یک موتور دو لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۲۰ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: طراحی ظاهری به روز، برخورداری از طراحی سه در
نقاط ضعف: سیستم تعلیق ضعیف‌تر در مقایسه با رقبای اصلی، امکانات کاربری کمتر
کیا استینگر: این خودرو ظرفیت پنج سرنشین را داشته و از یک موتور 5/ 2 لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۳۷هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: طراحی ظاهری به روز، قدرت موتور بالا
نقاط ضعف: آپشن‌های کمتر در مقایسه با رقبای اصلی، قیمت بالا
کیا K۵: این خودرو ظرفیت پنج سرنشین را داشته و از یک موتور 6/ 1 لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۲۴ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: طراحی ظاهری به روز، قیمت معقول
نقاط ضعف: تریم داخلی نه چندان جذاب، نبود نسخه هیبریدی
جنسیس G۷۰: این خودرو ظرفیت پنج سرنشین را داشته و از یک موتور 3/ 3 لیتری بهره می‌برد. قیمت جهانی این خودرو از حدود ۴۳ هزار دلار آغاز می‌شود.
نقاط قوت: بهره‌مندی از موتور نیرومند، طراحی ظاهری جذاب
نقاط ضعف: مصرف سوخت بالا، کم بودن امکانات جانبی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دنیای اقتصاد
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com