0  |  0

شماره تماس کاربران کلاب هاوس لو رفت

شماره تماس کاربران کلاب هاوس لو رفت

شماره تماس بیش از ۳ میلیارد کاربر اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس فاش و اکنون برای فروش در وب تاریک عرضه شده است.
در مخزن اطلاعاتی اپ مذکور فقط شماره تماس دیده می‌شود و بقیه داده‌ها مشخص نیست. یک حساب کاربری توئیتر به نام «مارک روف» با انتشار پیامی این خبر را فاش کرد.
در پیام وی آمده است: مخزن کامل شماره تماس‌های کلاب هاوس اکنون برای فروش در وب تاریک عرضه شده است. این مخزن حاوی ۳.۸ میلیارد شماره تماس است. این شماره تماس‌ها فقط مربوط به کاربران شبکه اجتماعی نیست بلکه شماره افراد حاضر در فهرست تماس کاربران که در اپ سینک شده نیز وجود دارد. به عبارت دیگر حتی شماره افرادی که در فهرست تماس کاربرها بوده، اما عضو کلاب هاوس نبوده‌اند نیز در این مخزن فاش شده است.
به نوشته تریبون، یک کاربر هندی دیگر نیز در همین شبکه اجتماعی از افشای ۳.۸ میلیون شماره تماس کاربران کلاب هاوس خبر داد.
البته کلاب هاوس هنوز هک اطلاعات را تأیید نکرده است.
به گفته محقق امنیتی مستقل هندی، شماره تماس‌های مذکور بدون وجود نام کاربر برای فروش عرضه شده‌اند. او در این باره می‌گوید: هیچ نام، تصویر یا اطلاعات دیگری درباره شماره تماس‌ها وجود ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات افشا شده جعلی باشد.
این در حالی است که کلاب هاوس اخیراً اعلام کرده همه کاربران می‌توانند بدون دعوتنامه در این اپ عضو شوند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com