0  |  0

دوره آموزش عملیاتی مدیریت محصول برگزار می شود

دوره آموزش عملیاتی مدیریت محصول برگزار می شود

مدیریت محصول، از جمله مفاهیمی است که در سال­ های اخیر به فرآیند توسعه کسب و کار افزوده شده و به دلیل نقش مهمی که در توسعه کسب و کار داشته، سازمان­ های بسیاری به دنبال جذب مدیران محصول کارآمد هستند.

آکادمی یوزراکس با همراهی جمعی از برترین مدرسان این حوزه، اقدام به برگزاری دوره آموزشی عملیاتی مدیریت محصول نموده است. این دوره آموزشی، مشتمل بر 80 ساعت آموزش مفاهیم و مهارت­ های مورد نیاز برای مدیران محصول است که روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته بصورت آنلاین برگزار می ­شود.

در این دوره علاوه بر مدرسان مدیریت محصول، جمعی از برترین مدیران کسب و کارهای مطرح کشور حضور دارند تا تجربه و چالش­ های خود در حوزه مدیریت محصول را با شرکت ­کنندگان به اشتراک بگذارند.

جذابترین بخش دوره، آموزش عملیاتی مدیریت محصول است که در آن محصولات و پروژه هایی که هر کدام از دانشپذیران مشغول فعالیت بر روی آن هستند، بصورت اختصاصی مورد پایش قرار گرفته و با توجه به مهارت­ های آموزش داده شده، فرآیند خلق محصول باز طراحی و اصلاح می­ شود.

همراهان مدیر اینفو می­توانند با تخفیف ویژه Modirinfo در این دوره ثبت نام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com