0  |  0

چهارمین مدرسه آنلاین تابستانی کسب‌وکار دانشگاه شیراز برپا می شود

چهارمین مدرسه آنلاین تابستانی کسب‌وکار دانشگاه شیراز برپا می شود

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌‎آموزی با هدف زمینه‌سازی برای توسعۀ فرهنگ دانش‌بنیان و توانمندتر شدن مستعدان برای حضور در عرصه‌های کسب‌وکار، برنامۀ «چهارمین مدرسه آنلاین تابستانی کسب‌وکار دانشگاه شیراز» با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس برگزار می‌شود.
«منِ کارآفرین»، «مهارت‌های یک کارآفرین موفق»، «نوآوری، ایده‌پردازی و ارزیابی ایده»، «مدل کسب و کار»، «تحقیقات بازار»، «تأمین مالی و سرمایه گذاری»، «اکوسیستم نوآوری»، «چالش‌های مسیر شغلی»، «از دانشگاه شیراز تا کسب‌وکار موفق» و «نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه شیراز» از مهمترین سرفصل‌های این برنامه است.
این برنامه، از شنبه؛ ششم شهریورماه تا چهارشنبه؛ هفدهم شهریورماه از ساعت 10 الی 12 برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان فارس مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com