0  |  0

آخرین آمار جذب سرمایه توسط استارت آپ ها

آخرین آمار جذب سرمایه توسط استارت آپ ها

مصطفی بغدادی در رویداد دوشنبه های استارت اپی با موضوع « پسماند و محیط زیست» که در محل صندوق نواوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: به واسطه برگزاری ۲۸ رویداد دوشنبه استارت اپی، بیش از ۱۹۰ استارت اپ حضور یافته اند تا بعد از فرآیند شتابدهی و جذب سرمایه گذار به تولید برسند.

مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه تلاش ما در این رویداد معرفی استارت آپها به کارگزاران و سرمایه گذاران بوده است، بیان کرد: تاکنون ۱۶ استارت آپ توانسته اند به میزان ۵۰ میلیارد تومان از سوی سرمایه گذاران سرمایه جذب کنند.

به گفته وی، همچنین نزدیک به ۲۹ میلیارد تومان جذب سرمایه برای ۱۴ استارت اپ دیگر در حال مذاکره است.

بغدادی گفت: در این مدت بالغ بر ۳۶۰ جلسه بی تو بی برای استارت اپ های رویداد دوشنبه های استارت آپی با سرمایه گذاران برگزار شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com