0  |  0

چه زبان برنامه نویسی برای چه شغلی خوبه؟

چه زبان برنامه نویسی برای چه شغلی خوبه؟

برنامه نویسی یکی از مشاغل با ارزشی است که با پیشرفت فناوری و رفتن به سمت شهرهای هوشمند نه تنها نابود نمی‌شود بلکه مدام در حال توسعه و تخصصی تر شدن است. از یکسو تعداد دانش آموختگان رشته‌های کامپیوتر، IT در کشور ما کم نیستند و باتوجه به اینکه در هنرستان‌ها نیز زبان‌های برنامه نویسی برای دانش آموزان فنی تدریس میشود اما در بسیاری زمینه‌ها همچنان نیازمند برنامه‌نویس متخصص و متبحر هستیم. از سوی دیگر بسیاری از این عزیزان در انتخاب زبان برنامه نویسی و مهارت‌های جانبی که لازمه آن است اطلاعات کافی ندارند. کانون «شهروند و شهر هوشمند» و موسسه «آموزش شهر» با تیم خبره مدرسین و مشاورین خود برای آگاه سازی هرچه بیشتر شما علاقمندان به برنامه نویسی کارگاه "چه زبان برنامه نویسی برای چه شغلی خوبه؟! " را در 4 ساعت تدارک دیده است. امیدواریم با شرکت در این کارگاه آموزشی آنلاین مسیر پیشروی خود را بهتر انتخاب کنید تا از جایگاه شغلی مناسب‌تری برخوردار شوید.

  • این کارگاه در 4 ساعت با احتساب 2 ده دقیقه استراحت مابین آن برنامه ریزی شده است.
  • در پایان از شرکت کنندگان ارزیابی صورت میگیرد.
  • مدرک شرکت در این کارگاه آموزشی از سوی موسسه آموزش شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است ارایه می‌شود. از این جهت دارای اعتبار بین المللی و قابل ترجمه است.
  • شرکت در این کارگاه پیش نیاز شرکت در دوره‌های آموزش برنامه نویسی تخصصی این مجموعه است.

 سرفصل‌های وبینار

سرفصل ها:
*آشنایی با ماهیت و نوع زبان ها
*آشنایی با نحوه ی تعامل با ماشین/سرور*معرفی زبان های رایج برنامه نویسی
*معرفی کاربرد های هر زبان برنامه نویسی
*معرفی زبان های مکمل هر زبان برنامه نویسی
*مسیر شغلی زبان های برنامه نویسی*نمایش نمونه کد و سینتکس هر زبان**جمع بندی 

 چه زبان برنامه نویسی برای چه شغلی خوبه؟

مخاطبین

مخاطبین این کارگاه: تمامی علاقمندان به برنامه نویسی از دانش آموزان فنی تا فارغ التحصیلان دانشگاهی را شامل می‌شود بویژه رشته های:

  • دانش آموزان سال آخر هنرستانهای فنی و حرفه ای
  • دانش آموزان سال آخر هنرستانهای کار و دانش
  • دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر- فناوری اطلاعات- برق و الکترونیک- صنایع و ...
  • همه علاقمندان به برنامه نویسی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com