0  |  0

یازدهمین نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا برگزار می شود

یازدهمین نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا برگزار می شود

کنفرانس و نمایشگاه شهرهوشمند بارسلونا یکی از بزرگترین رویدادهای بین‌المللی حوزه شهر هوشمند دنیا است که ۲۵ تا ۲۷ آبان ماه جاری (۱۶ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۲۱) به صورت فیزیکی و آنلاین در اسپانیا برگزار می‌شود. این رویداد فرصت مناسبی جهت معرفی محصولات، خدمات، پیدا کردن شریک مناسب برای انجام پروژه‌ها و همچنین پیدا کردن سرمایه‌گذار برای پروژه‌های مد نظر در حوزه شهرهای هوشمند است.دسترسی به درگاه اینترنتی این رویداد کاملاً رایگان است اما با توجه به اینکه شرکت‌های ارائه کننده زیرساخت این سرویس ایران را تحریم کرده‌اند، لذا برای دسترسی به آن باید از ابزارهای دور زدن تحریم‌های اینترنتی نظیر VPN استفاده شود.
درگاه اینترنتی و پلت‌فرم شهرهوشمند بارسلونا فرصت مناسبی جهت شناسایی متخصصین، صاحبنظران، سرمایه‌گذاران بین‌المللی و بررسی ایده‌ها و محصولات فناورانه در حوزه شهرهای هوشمند است.همچنین امکان برگزاری جلسات مشترک با پارتنرهای مورد درخواست در آن مهیا است. شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه شهر هوشمند می‌توانند از این فرصت جهت معرفی محصولات و ایده‌های خود و تعریف همکاری‌های مشترک با متخصصان و مراکز فعال این حوزه و همچنین پیدا کردن سرمایه‌گذار مناسب استفاده کنند. تاکنون بیش از ۲۵۶ مجموعه از ۴۲ کشور در این پلت‌فرم ثبت‌نام کرده‌اند. مجموعه‌های مذکور ۲۱۶ محصول، ۱۵۵ خدمت، ۸۲ پروژه همکاری و ۳۵ مورد پروژه مورد نظر برای سرمایه‌گذاری را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود میزان مشارکت مجموعه‌ها طی روزهای آتی به بیش از ۵۰۰ مجموعه افزایش یابد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com