0  |  0

جذب سرمایه‌‌گذار از بازار بین‌المللی و ارتقای دانش داخلی

جذب سرمایه‌‌گذار از بازار بین‌المللی و ارتقای دانش داخلی
در طرح جهانی کردن فعالیت‌های شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فرصت‌های صادراتی کشور به بازار جهانی معرفی می‌شود تا سرمایه‌گذاران دیگر کشورها پس از شناسایی این فرصت‌ها برای هزینه کردن بر روی طرح‌های فناورانه کشورمان ترغیب شوند. این کار در کنار جذب سرمایه به ارتقای دانش موجود در کشور نیز کمک خواهد کرد. 
شاید گردش مالی بیش از یک هزار میلیارد تومانی 20 ساله در مقایسه با رقم  500 میلیارد تومانی یک سال اخیر شبکه فن‌بازار ملی ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دلیل محکمی شد برای مدیران این شبکه تا با سنجش توان تخصصی و اجرایی خود درصدد رساندن این توان به دروازه‌های جهانی برآیند.
این کار با اجرای برنامه‌ها در سطح جهانی عملیاتی خواهد شد.هرچند که این مسیر زمان‌بر و پرچالش است؛ اما امسال این شبکه در مسیر اجرایی کردن آن قرار گرفته است تا با توسعه ارتباطات بین‌المللی و بهره گرفتن از کارگزاران تجارت فناوری این کار را عملیاتی کند. شبکه‌ای که به دنبال توسعه بازار فناوری و تسهیل مبادلات فناورانه در کشور است.در طرح جهانی کردن فعالیت‌های شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فرصت‌های صادراتی کشور به بازار جهانی معرفی می‌شود تا سرمایه‌گذاران دیگر کشورها پس از شناسایی این فرصت‌ها برای هزینه کردن بر روی طرح‌های فناورانه کشورمان ترغیب شوند. این کار در کنار جذب سرمایه به ارتقای دانش موجود در کشور نیز کمک خواهد کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com