0  |  0

همایشی در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی برگزار می شود

همایشی در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی برگزار می شود

همایش دستاوردهای نوین بین‌رشته‌‌‌ای در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی، پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ توسط دانشگاه علمی کاربردی برگزار می‌شود. مهم‌ترین هدف این همایش، دریافت مقالاتی در خصوص آخرین دستاوردهای نوین بین‌‌‌رشته‌‌‌ای در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی است. ضمن آنکه یکی از کاربردهای این همایش که به صورت بین‌رشته‌ای برگزار شده این است که دانشجویان و پژوهشگران از رشته‌‌‌های مختلف می‌توانند پژوهش‌‌‌های خود را ارائه کنند. عنوان همایش دستاوردهای نوین است تا انگیزه‌‌‌ای برای محققان فراهم می‌کند که در موضوعات جدید و نو تحقیق کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com